Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Od kilkunastu lat bez uwag :-)

Marek

Miło nam czytać takie opinie , pozdrawiamy Sky Pizza Rataje 😊
~ Zespół Sky Pizza

Tak, jak zawsze jestem zadowolony, tak tym razem było kiepsko. Ciasto było stanowczo za cienkie, przez co kawałki pizzy rozrywały się w rękach. Z pozytywów powiem, że w smaku wszystkie trzy pizze były bardzo dobre.

Adam

Zwrócimy na to uwagę i dziękujemy za opinie. Pozdrawiamy Sky Pizza Wysogotowo.
~ Zespół Sky Pizza

Pierwszy raz (a często zamawiam) dostałem ziemniaki zapiekane wymieszane z frytkami nie pierwszej świeżości.

Tomasz

Prawdopodobnie nie wszystkie frytki usunięto z kosza frytownicy i wrzucono do smażenia ziemniaki,a tym samym frytki przesmażono podwójnie ale dziękujemy za opinie i dopytamy kuchnie jak to się mogło stać. Pozrdrawiamy Sky Pizza Wysogotowo.
~ Zespół Sky Pizza

Zamówienie zrealizowane szybko, jednak pizza średnia. Zdecydowanie za dużo sera

Agnieszka

Zamawiała Pani pizze pół/pół Margheritę na Capriciosę. W przypadku tej pierwszej pizzy czyli Margharity dajemy trochę więcej sera ale prawdopodobnie pizzer położył pomyłkowo na całości pizzy więcej sera. Pozdrawiamy Sky Pizza Rataje.
~ Zespół Sky Pizza

Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt iż prosiłem o pizze bez cebuli,a dostałem jej nader dużo ::) poza tym jak zawsze szybko i smacznie :)

Bartosz

Dla mnie pizza THE BEST

Joanna

Mamy wiele opini od naszych klientów za które bardzo dziękujemy ale hasło " THE BEST " po raz pierwszy . BARDZO NAM MIŁO :)
~ Zespół Sky Pizza

Pizza przyjechała z godzinnym opóźnieniem. Ostatnio spóźnienia zdążają się dość często w tej restauracji, ale może po prostu zamawiam w godzinach szczytu? Pizza zawsze dosmaczona, tylko mam wrażenie, że przepis skierowany jest do ludzi pijanych, o stępionych alkoholem kubkach smakowych, ponieważ ciasto jest niezwykle słone.

Tymoteusz

Dzień dobry, dziękujemy za opinie , porzekazaliśmy Pańskie uwagi na kuchnie. Co do godzin zamówień to faktycznie zamawiał Pan ostatnio o godz. 14.38 czyli w porze obiadowej co może wiązać się z dłuższym czasem dowozu . Pozdrawiamy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Jak zawsze szybko i smacznie 🙂

Łukasz

Miło nam , pozdrawiamy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Wszystko ok:)

Ewa

Super, bardzo się cieszymy Sky Pizza Wysogotowo
~ Zespół Sky Pizza

Pizza dotarła we wskazanym czasie. Dostawca bardzo uprzejmy, poinformował mnie że mojej pizzy nie ma już w menu, ale mimo wszystko kucharz zrobił dla mnie oryginalną pizzę z zamówienia, nie jakąś wersję zastępczą. Była ciepła, pachnąca i bardzo smaczna - uraczyłem się :) Zauważyłem że od jakiegoś czasu bardzo poprawiła się jakość wyrobów. Mistrz kuchni musi być kimś kto jest artystą w swoim fachu i czerpie przyjemność z tego co robi. Pozdrawiam serdecznie całą załogę SkyPizza.

Radosław

Wszystko ok

Ewa

Bardzo nam miło czytać takie opinie, dziękujemy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Zamówienie przyszło w ocdzekiwanym czasie. Pizza była gorąca, tak jak należy a także była smaczna. Duży plus za moim zdaniem odpowiednią ilość salami w pizzy salami. Uznania dla zespołu Pizza Sky.

Radosław

Dziękujemy za uznanie dla naszej piizermenki. Pozdrawiamy w imieniu całej załogi Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Pizza była zimna

Małgorzata

Dziekujemy za informację i przepraszmy za zimną pizze, która prawdopodobnie przelażała u nas za długo w oczekiwaniu na dostawcę. Pozdrawiamy Sky Pizza.
~ Zespół Sky Pizza

Jak na odległość dzielącą mnie od restauracji tym razem bardzo długi czas dostawy i pizza zupełnie zimna - bardzo dziwne

Paweł

Prawdopodobnie pizza za długo czekała na naszego dostwcę. Zwrócimy na to uwagę i dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Sky Pizza.
~ Zespół Sky Pizza

Bardzo szybka dostawa i wyśmienite jedzenie (i co również ważne - w odpowiedniej objętości). :)

Marcin

Podziękowania od dostawcy, od kucharzy i od całej załogi SKY PIZZA RATAJE
~ Zespół Sky Pizza

Wszystko ok,dostawa przed czasem,jedynie nie otrzymałem sosu do zamówienia.

Bartosz

Dzień dobry, ewentualne braki w zamówieniu ( sos ) prosze zgłaszać telefonicznie bezpośrednio na lokal, staramy się reagować natychmiast w dniu dostawy i dostarczyć brakujący sos.
Dziękujemy za zamówienie i opinie. Pozdrawiamy Sky Pizza RATAJE
~ Zespół Sky Pizza

Wszystko ok

Ewa

Dziękujemy :)
~ Zespół Sky Pizza

Zamówienie ciepłe, ale nie gorące. Po drodze zgubiło trochę więcej stopni niż powinno. Smaczne.

Dariusz

Dzień dobry, z góry przepraszamy. Zwrócimy uwagę na temperaturę naszych toreb cateringowych. Pozdrawiamy Sky Pizza.
~ Zespół Sky Pizza

Zamówiona Pizza przyjechala z ponad godzinnym opoznieniem.Ogolny czas oczekiwania ponad 2,5 godzinny 😞
Pizza do tego byla zimnna....totalna porażka

Joanna

Dzień dobry, z ewidencji zamówień wynika , że składaliście Państwo zamówienie w dn. 26.03 dwukrotnie tzn. o godz. 21;03 oraz ponownie o 21;24 . My jako firma pracujemy do godz. 22.00. Nie bardzo rozumiemy czyżby dostawa dotarła do Państwa o godz. 24.00 czyli jak Państwo piszecie z 2,5 godz. opóźnieniem. Prosimy o wyjaśnienie sytuacji na nasz adres mailowy pizzasky@pizzasky.pl zdecydowanie łatwiej będzie nam rozpatrzyć zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Brak zamówionego sosu, przypalona pizza

Łukasz

Bardzo prosimy o składanie reklamacji wraz ze zdjęciem i podaniem dnia kiedy było składane zamówienie na adres firmowy pizzasky@pizzasky.pl. Złożona przez Państwa reklamacja umożliwi nam jako firmie wyciągnąć konsekwencje w stosunku do nierzetelnie pracującego pracownika. Z góry dziękujemy w imieniu firmy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Po pierwsze - zamówione były 3 rzeczy, mianowicie:
1 - danie dnia na niedzielę z zupą,
2 - B4 Halloumi (mix sałat, grillowany kurczak , grillowany ser halloumi, pomidor, ogórek, cebula, rukola , oliwa z oliwek, orzechy włoskie),
3 - D21 Pierś z kurczaka z grilla ze szpinakiem

W sałatce B4 Halloumi nie było w ogóle kurczaka!

Po drugie - przy składaniu zamówienia była informacja o soku 1L w gratisie - nie było go jednak, a widnieje nawet na rachunku, który otrzymałem.

Po trzecie - zamówienie było z wskazaniem godziny dostawy na 16:00. Ktoś od Państwa dzwonił czy można to jakoś przyspieszyć, na co odpowiedziałem że może być najprędzej 15:30. Zamówienie było dostarczone i tak dużo wcześniej - cudem ktoś był w domu!

I już mija doba od momentu mojego zgłoszenia ww. problemów drogą mailową - na co nie dostałem żadnej odpowiedzi od Państwa.

Bardzo nieładnie!

Marcin

Korespondencja dotycząca reklamacji została przekazana w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Tak jak jeszcze w ubiegłym roku każde zamówienie mogłam ocenić 5/5, tak w tym roku zmuszona jestem zabrać gwiazdki. Od pewnego czasu pogorszyła się terminowość dostaw - średnie spóźnienie to 30 minut, a także, niestety, jakość potraw :( Zarówno pizza, jak i dania obiadowe docierają letnie. Samo menu też zostało skrócone o kilka dań

Martyna

Wydłużony czas dostawy prawdopodobnie wynika ze zwiększonej liczy zamówień, które mają miejsce głównie w weekendy. Ponieważ korzystają Państwo z różnych kanałów składania zamówień tj. telefon bezpośredni z lokalem , systemy zamawiania on line ( www.pizzasky.pl i inne ) trudno to nam tak na prawdę zweryfikować. Co do menu, no cóż co jakiś czas ulega urozmaiceniu, ale jeżeli brakuje Państwu jakiś ulubionych potraw prosimy o sugestie na adres pizzasky@pizzasky.pl. Pozdrawiamy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Czas oczekiwania był kosmiczny :) pizza dobra lecz rozpadająca sie w rękach

Weronika

Reklamacje poparte zdjęciem potrawy, prosimy składać na adres mailowy pizzasky@pizzasky.pl
Pozdrawiamy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Kierowca przyjechał z opóźnieniem dużym

Jolanta

Super)))

Yuliia

Ok

Krzysztof

Jak zawsze przepyszna pizza. Dziękuję

Agata

Oczekiwanie na pizzę - trzy godziny...

Natalia

Super

adam

Pyszne jak zawsze

Ewelina

Dziękujemy za pyszną opinię . Miło nam czytać :). Pozdrawiamy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza