Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Pyszne jedzonko

Dominika

dziękujemy ❤🍕
~ Zespół Sky Pizza

Jakość jedzenia zdecydowany spadek. Było nieprzyprawione, rozgotowane - niesmaczne. Jedna gwiazdka to zbyt dużo.

Grażyna

Rozumiemy, że reklamacja dotyczy zamawianej zapiekanki ziemniaczanej i chodzi o rozgotowane w niej ziemniaki. Zwrócimy na to uwagę. Dziękujemy za chęć wyrażenia opini. Pozdrawiamy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Szybko smacznie sympatycznie :)

Izabela

🍕💗
~ Zespół Sky Pizza

Wszystko ok

Ewa

dzięujemy ❤🍕
~ Zespół Sky Pizza

Jedyna uwaga to uwaga dotycząca dostawy. Dostawca pomimo wcześniejszego kontaktu i ustalenia innego miejsca odbioru (dopasowanego do dostawcy) odbiór zamówienia był w innym miejscu.

Katarzyna

Przepraszamy za nieporozumienie z dostawcą i dziękujemy za opinię 🍕❤. Pozdrawiamy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Polecam

Patrycja

💋🍕🍕🍕
~ Zespół Sky Pizza

Szybko.sprawnie.smacznie

Izabela

🥰🍕
~ Zespół Sky Pizza

Szybką dostawa i pyszna pizza

Ewelina

🥰🍕
~ Zespół Sky Pizza

Wszystko okey

Łukasz

Sky dziękuje 💋
~ Zespół Sky Pizza

Zamiast rosolnika lepszy były po prostu smaczny zwykły rosół.

Magdalena

Dzień dobry, w naszej ofercie znajdziecie Państwo różne zupy. Wspomniany rosół mamy w karcie w dziale ZUPY . Czasami wystęuje także w pozycji tzw. DANIE DNIA. Pozdrawiamy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Wszystko bardzo Dobrze!)

Kateryna

❤🍕
~ Zespół Sky Pizza

Zamówiłam Margarite ze świeżą bazylią a dostałam z suszoną przyprawą.. A cena jak ze świeżą

Kowalska

Brak

Izabela

❤🍕
~ Zespół Sky Pizza

Fatalna kultura i obsługa osoby dowożącej, pan na dwie raty przywoził zamówienie składające się z 1 kebabu i 1 frytek. Ostatecznie frytki były sparowane i jedzenie zimne :(

GABINET

Czas oczekiwania sporo dłuższy niż wyznaczony w wiadomości, mięso na pizzy twarde, tłuste i z chrząstakami.

Marta

Wybrałam waszą restaurację ze względu na to, że kiedyś już zamawiałam i otrzymałam tak jak zaznaczyłam, dodatek, białe szparagi.

Dzisiaj otrzymałam zielone szparagi, a to jest duża różnica, więc jeżeli nie macie na stanie białych to należy mnie poinformować i ja wtedy np. zrezygnuje z zamówienia, bo jednak bez sensu jest coś takiego kiedy proszę o coś innego niż otrzymałam.

Poza tym pan który dostarczał mi zamówienie miał do mnie problem, że niby nie działa domofon i że on nie pójdzie od drugiej strony bloku gdzie znajduje się drugi domofon.
Zamiast pójść z drugiej strony bloku to mnie zwyzywał.


Zamówienie zostało dostarczone nie takie jakie zamawiałam, jeszcze był problem z dostawą ponieważ Pan był bardzo nie miły.

Oczekuję zwrotu pieniędzy, ponieważ Nie wiemnie wiem czy jest coś co byłoby w stanie mi zrekompensować ten nieprzyjemny wieczór.

Zamówienie #94726167

Natalia

Od kilkunastu lat bez uwag :-)

Marek

Miło nam czytać takie opinie , pozdrawiamy Sky Pizza Rataje 😊
~ Zespół Sky Pizza

Tak, jak zawsze jestem zadowolony, tak tym razem było kiepsko. Ciasto było stanowczo za cienkie, przez co kawałki pizzy rozrywały się w rękach. Z pozytywów powiem, że w smaku wszystkie trzy pizze były bardzo dobre.

Adam

Zwrócimy na to uwagę i dziękujemy za opinie. Pozdrawiamy Sky Pizza Wysogotowo.
~ Zespół Sky Pizza

Pierwszy raz (a często zamawiam) dostałem ziemniaki zapiekane wymieszane z frytkami nie pierwszej świeżości.

Tomasz

Prawdopodobnie nie wszystkie frytki usunięto z kosza frytownicy i wrzucono do smażenia ziemniaki,a tym samym frytki przesmażono podwójnie ale dziękujemy za opinie i dopytamy kuchnie jak to się mogło stać. Pozrdrawiamy Sky Pizza Wysogotowo.
~ Zespół Sky Pizza

Zamówienie zrealizowane szybko, jednak pizza średnia. Zdecydowanie za dużo sera

Agnieszka

Zamawiała Pani pizze pół/pół Margheritę na Capriciosę. W przypadku tej pierwszej pizzy czyli Margharity dajemy trochę więcej sera ale prawdopodobnie pizzer położył pomyłkowo na całości pizzy więcej sera. Pozdrawiamy Sky Pizza Rataje.
~ Zespół Sky Pizza

Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt iż prosiłem o pizze bez cebuli,a dostałem jej nader dużo ::) poza tym jak zawsze szybko i smacznie :)

Bartosz

Dla mnie pizza THE BEST

Joanna

Mamy wiele opini od naszych klientów za które bardzo dziękujemy ale hasło " THE BEST " po raz pierwszy . BARDZO NAM MIŁO :)
~ Zespół Sky Pizza

Pizza przyjechała z godzinnym opóźnieniem. Ostatnio spóźnienia zdążają się dość często w tej restauracji, ale może po prostu zamawiam w godzinach szczytu? Pizza zawsze dosmaczona, tylko mam wrażenie, że przepis skierowany jest do ludzi pijanych, o stępionych alkoholem kubkach smakowych, ponieważ ciasto jest niezwykle słone.

Tymoteusz

Dzień dobry, dziękujemy za opinie , porzekazaliśmy Pańskie uwagi na kuchnie. Co do godzin zamówień to faktycznie zamawiał Pan ostatnio o godz. 14.38 czyli w porze obiadowej co może wiązać się z dłuższym czasem dowozu . Pozdrawiamy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Jak zawsze szybko i smacznie 🙂

Łukasz

Miło nam , pozdrawiamy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Wszystko ok:)

Ewa

Super, bardzo się cieszymy Sky Pizza Wysogotowo
~ Zespół Sky Pizza

Pizza dotarła we wskazanym czasie. Dostawca bardzo uprzejmy, poinformował mnie że mojej pizzy nie ma już w menu, ale mimo wszystko kucharz zrobił dla mnie oryginalną pizzę z zamówienia, nie jakąś wersję zastępczą. Była ciepła, pachnąca i bardzo smaczna - uraczyłem się :) Zauważyłem że od jakiegoś czasu bardzo poprawiła się jakość wyrobów. Mistrz kuchni musi być kimś kto jest artystą w swoim fachu i czerpie przyjemność z tego co robi. Pozdrawiam serdecznie całą załogę SkyPizza.

Radosław

Wszystko ok

Ewa

Bardzo nam miło czytać takie opinie, dziękujemy Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Zamówienie przyszło w ocdzekiwanym czasie. Pizza była gorąca, tak jak należy a także była smaczna. Duży plus za moim zdaniem odpowiednią ilość salami w pizzy salami. Uznania dla zespołu Pizza Sky.

Radosław

Dziękujemy za uznanie dla naszej piizermenki. Pozdrawiamy w imieniu całej załogi Sky Pizza
~ Zespół Sky Pizza

Pizza była zimna

Małgorzata

Dziekujemy za informację i przepraszmy za zimną pizze, która prawdopodobnie przelażała u nas za długo w oczekiwaniu na dostawcę. Pozdrawiamy Sky Pizza.
~ Zespół Sky Pizza

Jak na odległość dzielącą mnie od restauracji tym razem bardzo długi czas dostawy i pizza zupełnie zimna - bardzo dziwne

Paweł

Prawdopodobnie pizza za długo czekała na naszego dostwcę. Zwrócimy na to uwagę i dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Sky Pizza.
~ Zespół Sky Pizza